Půjčujte si pouze od ověřených společností

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete půjčku, ale banka vás kvůli přísným podmínkám, které nesplňujete odmítá? Rozhodli jste se pro nebankovní půjčky bez registru? Na trhu existuje řada společností, která tyto půjčky poskytuje. Nebankovní půjčky mají svá specifika jako snadné podmínky pro získání, nedokládáte příjem nebo není nahlíženo do registru dlužníků. Jsou zde vyšší úrokové sazby. U krátkodobé půjčky je potřeba peníze vrátit do 30 dní. Prodloužit si lhůtu je možné za menší poplatek. Ověřená společnost má jasně dané podmínky a většina půjček je naprosto nezávazných do chvíle vyplacení peněz.

I svět nebankovních půjček se nevyhne podvodům. Často můžete narazit na inzeráty nabízející snadno dostupnou půjčku. Pod záminkou získání právě této snadno dostupné půjčky po vás posléze obchodní zástupce žádá poplatek v řádu tisíců korun předem. Chcete-li si půjčit spolehlivé nebankovní půjčky, pak využijte online srovnání. Je nezávazné, rychlé a zdarma a nabízí přehled ověřených subjektů. Na internetu naleznete celou řadu černých listin a registrů, kde si můžete ověřit spolehlivost věřitele. Při sjednávání nereagujte na záhadné inzeráty, nevyplňujte své údaje na webech, kde chybí veškeré kontaktní údaje včetně platného IČ. U půjčky by neměl být poplatek předem, volání na drahé telefonní linky nebo vysoké úrokové sazby. Rovněž máte mít dostatek času na prostudování smlouvy. V obchodních podmínkách nesmí být skryta rozhodčí doložka. Ta musí být samostatným dokumentem sjednaným písemně, jinak je považována za neplatnou.

Jednou opravdu z ověřených půjček je Japonská půjčka, která nám umožní půjčit si za výhodných podmínek. Jde o inovovanou Click Credit půjčku. Půjčit si můžete až 4 999 Kč prakticky okamžitě. Potřebujete úvěr expresně? Za poplatek 199 Kč je vám to umožněno. Půjčka je vám schválena a rovněž vyplacena do deseti minut. V případě, že není tato lhůta provozovatelem půjčky dodržena, poplatek vám účtován nebude. V ostatních případech vám peníze zašlou do 24 hodin. S půjčkou získáte okamžitě potřebný obnos, který můžete utratit podle svého uvážení. Japonská půjčka je poskytována jedním z předních hráčů na trhu s nebankovními půjčkami a to společností Home Credit. Peníze vám jsou odeslány na účet, který musí být veden na vaše jméno. Po zadání údajů do registračního formuláře a podání žádosti o půjčku okamžitě znáte výsledek posouzení. Japonská půjčka vám umožňuje získat půjčku od ověřeného a bezpečného poskytovatele půjček, který dbá na své dobré jméno a ve smlouvách na vás nechystá žádné podrazy a kličky. Rovněž zde nejsou poplatky předem a okamžitě víte, kolik musíte vrátit peněz. Půjčku si můžeme sjednat i spolehlivě a online z pohodlí domova.

Reklama
Další články
Další informace
  • Seznam nebankovních společností, které poskytují půjčky online a ihned.
  • Velmi výhodné jsou také nové sms půjčky, které se zaměřují především na snadnost a rychlost získání půjčky.
  • Máte záznam v registru dlužníků? Potom využijte půjčky ihned bez registru online a do pár hodin.
  • Potřebujete dostat individuální podmínky pro vaši půjčku. Aukce půjček pro vás budou ideální příležitostí.