Výhody soukromých půjček

Půjčky na směnku od soukromých osob nebo investorů vznikly na základě zvýšené poptávky po soukromých půjčkách. Banky v ČR stanovily velmi striktní požadavky pro získání půjček a nebankovní společnosti nabízejí vyšší úroky než půjčky soukromé. Půjčky od soukromých osob tedy vyplňují díru na trhu půjček.

Přijatelná úroková sazba

Pro koncového dlužníka nabízí půjčky od soukromníků a investorů nízkou úrokovou sazbu, která je velmi variabilní v závislosti na konkrétním obchodu. Bohužel můžete narazit i na lichváře, kteří budou nabízet soukromé půjčky s ještě vyšší úrokovou sazbou než nebankovní společnosti. Záleží tedy na konkrétním typu nabídky, ale obecně mají půjčky na směnku nízkou úrokovou sazbu.

Rychlost vyřízení

Opět záleží na konkrétní nabídce, ale obecně jsou soukromé půjčky vyřízeny velmi rychle. Pokud patří věřitel i dlužník mezi důvěryhodné osoby a pokud se obě strany snaží o co nejrychlejší postup, pak může vyřízení půjčky trvat necelých 24 hodin včetně zaslání peněz na bankovní účet nebo předání hotovosti.

Individuální přístup

Soukromníci a investoři nemají tisíce jiných klientů, proto je jejich přístup velmi individuální. Nenabízí žádné balíčky půjček a většinou se Vám snaží vytvořit nabídku na míru. Tento přístup málokde dostanete.

Reklama
Další články
Další informace
  • Seznam nebankovních společností, které poskytují půjčky online a ihned.
  • Velmi výhodné jsou také nové sms půjčky, které se zaměřují především na snadnost a rychlost získání půjčky.
  • Máte záznam v registru dlužníků? Potom využijte půjčky ihned bez registru online a do pár hodin.
  • Potřebujete dostat individuální podmínky pro vaši půjčku. Aukce půjček pro vás budou ideální příležitostí.